Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Moloh - Agencja Reklamowa
52-213 Wrocław, ul. Ułańska 48
Polska,
Telefon: 71 798 13 88, 501 458 883 Fax: 71 722 33 34
Okiem reportera

marketing

pr

public relations

reklama

agencja reklamowa

W to warto inwestować budżety reklamowe

Już praktycznie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że tak naprawdę warto w dalszym ciągu inwestować w swego rodzaju reklamę. Jest o o tyle korzystne, że bardzo często okazuje się, że zwraca nam się z nawiązką. Nic więc dziwnego, że praktycznie każde przedsiębiorstwo ma do zaoferowania swoim klientom gadżety reklamowe.

"Jak jednak wybrać gadżety?" - Na to pytanie poszukuje odpowiedzi praktycznie każdy właściciel firmy, ponieważ tak naprawdę trudno jest wybrać coś interesującego z opcji, które mamy obecnie dostępne. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że tak naprawdę produktów jest zbyt wiele i nie mamy opcji, aby w krótkim czasie wybrać coś interesującego. Do tego jeszcze dochodzą koszty produkcji na które musimy uważać.

Z tego też powodu wiele nowoczesnych agencji reklamowych w tym Moloh.pl zdecydowało się na czyścik do smartphona. Jest to produkt całkowicie nowoczesny ale przy tym z pewnością przydatny. Co najważniejsze jednak koszty jego produkcji wcale nie są skandalicznie wysokie a wręcz przeciwnie. Jesteśmy tak naprawdę w stanie określić dokładną cenę jednego czyścika i stwierdzić czy jest to dla nas opłacalne.


Przed zakupem czyścików do smartphonów warto przeprowadzić badanie rynku, aby dowiedzieć się czy faktycznie ten produkt będzie najlepszym dla nas rozwiązaniem. Warto ukierunkować się tutaj na trzy podstawowe kwestie tj.:
- koszty produkcji,
- ilość wyprodukowanych sztuk,
- oraz zadowolenie potencjalnych klientów.
Kierując się w/w wytycznymi z pewnością znajdziemy dla siebie dokładnie taki produkt, który nie tylko będzie spełniał nasze wymagania ale który jeszcze będzie pozytywnie kojarzył naszą markę z nim. A tak naprawdę w przypadku gadżetów reklamowych właśnie o to chodzi. Marka ma się dobrze kojarzyć i to nie tylko z samym faktem otrzymania jakiegoś gratisu ale przede wszystkim z tym, że klient otrzymał fajny gadżet. Tylko taki produkt gwarantuje nam tak naprawdę powodzenie w zamierzonym działaniu.

marketing, pr, public relations, reklama, agencja reklamowa


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3