Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Okiem reportera

marketing

reklama

promocja

Technologia laserowa i UV w grawernictwie

Technologia laserowa to bardzo nowoczesne narzędzie, w końcu pierwsze prototypowe urządzenie podobne do lasera, ale jeszcze nim nie będące stworzono zostało dopiero w 1954 roku. Lecz przemysłowe i masowe zastosowanie laserów dopiero zaczynało się kształtować od lat 70- tych, a szczególnym okresem dla nich są lata 90-te. To właśnie wtedy powstawały pierwsze masowe czytniki laserowe płyt CD. Lecz nie tylko w takich działach technologia ta ma zastosowanie, jedno z nich objawiło się w sferze grawerowania w materiałach twardych jak metal czy nawet diament, bo pomimo iż jest najtwardszym kamieniem na ziemi, laser jest w stanie wygrawerować na nim napis. Laser do grawerowania służy przede wszystkim do oznaczania produktów jeśli chodzi o datę ważności czy inne ważne dane, ponieważ grawerowanie zapewnia wytrzymałość i niezniszczalność tak oznaczonej informacji. Takie urządzenie jak grawerka laserowa często wykorzystują choćby jubilerzy, aby w razie np. zamówienia obrączek ślubnych móc wygrawerować na nich datę ślubu, ewentualnie imiona małżonków na żądanie klientów.

Kolejną sprawą jest technologia ultrafioletowa czyli UV. Wykorzystuje ona promieniowanie ultrafioletowe do druku, a konkretniej do utwardzania tuszu wyczulonego na tego typu promienie. Lecz można zapytać, do czego może być wykorzystywana drukarka UV? Otóż jest to świetne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju biznesów i firm potrzebujących druku o wiele lepszej jakości od zwykłych drukarek czy ploterów. Do zalet korzystania z tego typu druku trzeba dodać na pewno prędkość wydruku i bardzo szybkiej fazy przygotowawczej, która do tego może odbywać się w trakcie drukowania innego projektu. Tak więc wykorzystywana może być najlepiej w firmach zajmujących się profesjonalnym wydrukiem w dużych, wręcz hurtowych ilościach.

marketing, reklama, promocja


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3