Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Okiem reportera

pr

public relations

reklama

marketing

PR internetowy

Wśród technik z obszaru public relations realizowanych przez naszą firmę można wymienić następujące:

* działania PR wykraczające poza obszar naszego kraju,
* identyfikacja wizualna,
* śledzenie mediów,
* stosunki z mediami,
* ćwiczenia ze stylistą - savoir vivre w biznesie,
* komunikacja wewnętrzna, audyty, programy motywacyjne,
* programy CSR,
* relacje inwestorskie - obsługa firm IPO, SPO, firm giełdowych,
* public relations produktu lub usługi - wprowadzanie na rynek,
* public relations w internecie, tak zwany ePR,
* PR korporacyjny,
* zarządzanie w czasie kryzysu,
* treningi z kamerą oraz szkolenia medialne.

Działania public relations w internecie, w skrócie określane mianem ePR, to ostatnio bardzo popularny odłam technik public relations. Ze względu na fakt, iż internet jest coraz bardziej powszechny dla coraz większej liczby ludzi, notuje się coraz większe potrzeby w obszarze kreowania i kształtowania pozytywnego wizerunku produktu, firmy czy też konkretnych osób. Aktualnie nikt nie umniejsza prędkości rozprzestrzeniania się informacji przy użyciu łączy elektronicznych a także potęgi internetu. Boleśnie doświadczyło tego już wielu polityków a także mnóstwo przedsiębiorstw.

Agencja PR operuje w obszarze technik public relations od lat. Naszą specjalnością są działania długofalowe operacje oraz działania prowadzące do utrzymywania a także wytworzenia dobrego wizerunku przedsiębiorstwa, a zatem związane z public relations korporacyjnym.

pr, public relations, reklama, marketing


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3