Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

pr

Newsletter - co to takiego?

email marketing, marketing, pr, reklama

(...) atrakcyjnymi korzyściami. Niekiedy są to zniżki na pierwsze lub kolejne zakupy, czy też inne atrakcyjne bonusy. Newslettery zawsze przychodzą na wskazany przez zainteresowanego adres e-mail w regularnym odstępie czasowym. Często można w nich odnaleźć treści, które nie zostają umieszczone na stronach sklepów. Dotyczą one ciekawych porad, wartych uwagi rabatów lub (...)

Newsletter - co to takiego?

Efektowne litery podświetlane

marketing, pr, promocja, reklama

(...) Podświetlanie liter modułami LED nadaje im prestiżowy i elegancki wygląd.Jeśli szukasz reklamy zewnętrznej, która nie będzie agresywnie nakłaniać potencjalnego klienta do zakupu, a także takiej, która nie będzie nazbyt kontrowersyjna, to wybór liter podświetlanych wydaje się być jak najbardziej odpowiedni. Taka forma liter przestrzennych jest wyjątkowo pożądana przez przedsiębiorców chcących zareklamować swoją firmę. Litery, które (...)

Efektowne litery podświetlane

W to warto inwestować budżety reklamowe

agencja reklamowa, marketing, pr, public relations, reklama

(...) nowoczesnych agencji reklamowych w tym Moloh.pl zdecydowało się na czyścik do smartphona. Jest to produkt całkowicie nowoczesny ale przy tym z pewnością przydatny. Co najważniejsze jednak koszty jego produkcji wcale nie są skandalicznie wysokie a wręcz przeciwnie. Jesteśmy tak naprawdę w stanie określić dokładną cenę jednego czyścika i stwierdzić czy jest to dla nas opłacalne.Przed zakupem (...)

W to warto inwestować budżety reklamowe

Na czym polega praca Tajemniczego Klienta?

marketing, pr, promocja

(...) badaniu.Zwykle takie badania przeprowadza się wg określonego scenariusza. Tajemniczy Klient ma zapytać dokładnie o to, co jest zapisane w scenariuszu. Osoby, które nie potrafią zachowywać się naturalnie, nie nadają się na tego typu stanowisko. Wiele pracowników, którzy mieli okazję obsługiwać "Fałszywego Klienta", potrafiło go zdemaskować po zbyt sztampowym zadawaniu pytań i po zdenerwowaniu, którego nie potrafili ukryć.Tajemniczy Klient musi posiadać zmysł obserwacji. Po przeprowadzonym badaniu będzie musiał szczegółowo opisać, jak przebiegła rozmowa. Czasami Tajemniczy klient wyposażony jest w dyktafon. Trzeba go używać bardzo dyskretnie. Secret Client to sposób na osiągnięcie dodatkowego dochodu. Nie ma osób, (...)

Na czym polega praca Tajemniczego Klienta?

Co zrobić aby zaistnieć w sieci?

content marketing, generowanie leadów, leady b2b, marketing, pr, public relations

(...) sprawdzonemu copywriterowi sprawi, że będziesz miał gwarancję unikalności a to jest naprawdę ważne. Dodatkowo musisz zastanowić się nad dystrybucją treści. Dystrybucja treści jest potrzebna na każdym kroku chcąc wyróżnić się wśród konkurencji. Istnieją różne platformy do content marketingu. Wszystko w (...)

Co zrobić aby zaistnieć w sieci?

Plan strategii PR

marketing, pr, promocja, reklama

(...) Firmy otrzymują akces on-line do danych dostarczanych przez monitoring mediów. Przeglądana jest prasa codzienną i lokalną pod kątem konstruowania wizerunku podmiotu gospodarczego dla potencjalnych klientów. Brane są pod uwagę tytuły z branży IT, elektronicznej, farmaceutycznej czy kosmetycznej, ale także czasopism z branż takich jak epr, PR, public relations, net pr, kreowanie wizerunku.Podmioty gospodarcze korzystające z (...)

Plan strategii PR

Instytut badawczy

badania, marketing, pr

(...) Wyniki badań marketingowych odnośnie pracy domowej a także zainteresowania nią pośród pracodawców okazały się średnio interesujące. Zrealizowane badania ankietowe przy uwzględnieniu reprezentatywnej próby pracodawców w całym kraju dowiodły, że nazbyt znaczna liczba procedur prawnych zniechęca skutecznie do stosowania tego rodzaju zatrudnienia. Na kolejne kroki badań marketingowych i prac przeprowadzonych w tej tematyce składały się kolejne etapy: dobór próbki badawczej, przygotowanie kwestionariuszy badawczych, akcja telemarketingowa, wnioski po zakończeniu badania, pogrupowanie oraz podsumowanie rezultatów. Przeprowadzone badania a także rezultaty zgromadzone w kwestionariuszach dowiodły, że pracodawcy preferują zatrudniać kandydatów do pracy na bazie standardowej umowy o pracę. Nasz ośrodek badań opinii publicznej realizuje badania rynku oraz badania opinii publicznej przy uwzględnieniu najnowszych zdobyczy z obszaru marketingu społecznego. Struktura naszej pracowni skupia centra badania opinii publicznej rozmieszczone w czołowych (...)

Instytut badawczy

PR internetowy

marketing, pr, public relations, reklama

(...) - obsługa firm IPO, SPO, firm giełdowych,* public relations produktu lub usługi - wprowadzanie na rynek,* public relations w internecie, tak zwany ePR,* PR korporacyjny,* zarządzanie w czasie kryzysu,* treningi z kamerą oraz szkolenia medialne. Działania public relations w internecie, w skrócie określane mianem ePR, to ostatnio bardzo popularny odłam technik public (...)

PR internetowy

Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3