Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Okiem reportera

filmy korporacyjne

produkcja filmowa w Warszawie

firmy oferujące video marketing

Oświetleniowe produkty w topowej jakości

Nasze przedsiębiorstwo w Warszawie, zajmujące się tworzeniem elementów oświetleniowych do mieszkań i domów, w ostatnim czasie przeszło prawdziwy renesans. Po zmodernizowaniu maszyn produkcyjnych oraz zatrudnieniu nowej, wykwalifikowanej załogi do obsługi maszyn produkcyjnych, wypłynęliśmy na zdecydowanie nowe obszary pod względem prestiżowym oraz udało nam się zwiększyć naszą ofertę dla naszego klienta. 

Specjalne filmy korporacyjne, w które firma zainwestowała olbrzymie sumy pieniędzy perfekcyjnie podkreśliły nasze nowe znaczenie na mapie firm produkujących produkty oświetleniowe. Firmy oferujące video marketing często pobierają dość spore ceny za realizację przedsięwzięć z cyklu kręcenia i montowania materiału video, który ma na celu przedstawić charakterystykę naszej firmy i ma zachęcić przyszłych aplikantów do składania swoich CV do naszej firmy. 
Dowiedz się więcej na stronie http://clipshop.pl
Ponadto jego głównym założeniem było przedstawienie naszym potencjalnym klientom tego, co oferujemy oraz jak bardzo się przeobraziliśmy na przestrzeni minionych dwóch lat w branży oświetleniowej. Produkcja filmowa w Warszawie nie ma najmniejszych wad, o czym przekonaliśmy się z własnej autopsji. Niesłychanie szybki czas realizacji zlecenia, kompleksowość podejścia do najdrobniejszych szczegółów podczas montażu i kręcenia filmów oraz dostępność kadry udzielającej odpowiedzi na wszystkie nasze pytania wzbudził w nas wielki podziw i uznanie. 

Dzięki tak sprawnie zrealizowanej inwestycji mogliśmy szybko zakorzenić się w świadomości naszych klientów i pokazać im, jak wiele mamy od siebie im do zaoferowania. Liczymy wkrótce na zwrot z poniesionej inwestycji.

filmy korporacyjne, produkcja filmowa w Warszawie, firmy oferujące video marketing


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3