Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Moloh - Agencja Reklamowa
52-213 Wrocław, ul. Ułańska 48
Polska,
Telefon: 71 798 13 88, 501 458 883 Fax: 71 722 33 34
Okiem reportera

reklama

promocja

public relations

agencja reklamowa

Nowoczesna i tania reklama małej firmy

Niezależnie od tego, czy prowadzimy osiedlowy sklep spożywczy czy jesteśmy właścicielami małej restauracji, musimy zadbać o odpowiednią promocję własnej działalności. Reklama ma nam pomóc nie tylko w pozyskiwaniu coraz to nowych klientów. Celem działań marketingowych jest także zwiększanie zyskowności oraz wzmacnianie wizerunku przedsiębiorstwa na rynku.

Dzisiaj praktycznie każda profesjonalna agencja reklamowa jest w stanie zaproponować nam kilka różnych sposobów taniej i skutecznej promocji. Oczywiście wcale nie chodzi o to, by decydować się na ogólnopolską kampanię w telewizji czy w prasie. Dzisiaj skutecznie można reklamować się nawet za pośrednictwem sieci - takie internetowe reklamy czy inne formy promocji idealnie sprawdzą się w przypadku osób prowadzących niewielkie firmy, ale oczywiście nie tylko.

W dobie Internetu każde przedsiębiorstwo powinno posiadać własną witrynę w sieci. W przypadku małych firm wystarczająca powinna być ciekawie zaprojektowana strona z kilkoma podstronami, ale nie można zapomnieć także o wypozycjonowaniu takiej witryny. Dzięki temu zwiększymy jej widoczność w sieci, a nasza marka lub firma stanie się tym samym znacznie bardziej rozpoznawalna. Szczególną uwagę warto zwrócić na treść, która znajdzie się na stronie, a także na jej szatę graficzną. Witryna powinna być nie tylko przejrzysta, ale i atrakcyjna pod względem wizualnym. Dzięki temu będzie przykuwać uwagę, zaciekawiać, a może nawet intrygować potencjalnego klienta.

Jeśli interesuje nas reklama dla firm, możemy także zainteresować się innymi formami promocji. Wciąż popularne są różnego rodzaju ulotki oraz foldery reklamowe, ale nie tylko te w wersji papierowej. Tego rodzaju materiały mogą być rozsyłane do potencjalnych klientów także za pośrednictwem sieci, poprzez pocztę elektroniczną. Pamiętajmy, że każde działanie promocyjne ma określone cele - dzięki nim można skutecznie kreować oraz wzmacniać wizerunek własnej firmy, docierać do szerokiego grona klientów oraz generować zyski. Jeśli jesteś zainteresowany takimi usługami zapraszamy na stronę agencji reklamowej moloh - http://www.moloh.pl

reklama, promocja, public relations, agencja reklamowa


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3