Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Okiem reportera

marketing

reklama

promocja

pr

public relations

Na czym polega praca Tajemniczego Klienta?

Tam, gdzie ktoś pracuje przy obsłudze Klienta, jest też jakaś forma kontroli jakości wykonywania tej pracy. Poza obserwacją osoby pracującej z Klientem, istnieje metoda o wiele bardziej dyskretna i stosowana w biznesie - jest nią "Mystery Shopping".
Mystery Shopping (określany również mianem Secret Client lub też Tajemniczy Klient) polega na wcieleniu się w rolę zwykłego Klienta w wybranej placówce handlowej, bądź świadczącej jakieś usługi. Celem takiego badania jest oczywiście zbadanie i ocena sposobu, szybkości i jakości obsługi w danym punkcie przez konkretnego pracownika. Osoba wcielająca się w rolę Tajemniczego Klienta nie może zdradzić, że bierze udział w badaniu.

Zwykle takie badania przeprowadza się wg określonego scenariusza. Tajemniczy Klient ma zapytać dokładnie o to, co jest zapisane w scenariuszu. Osoby, które nie potrafią zachowywać się naturalnie, nie nadają się na tego typu stanowisko. Wiele pracowników, którzy mieli okazję obsługiwać "Fałszywego Klienta", potrafiło go zdemaskować po zbyt sztampowym zadawaniu pytań i po zdenerwowaniu, którego nie potrafili ukryć.

Tajemniczy Klient musi posiadać zmysł obserwacji. Po przeprowadzonym badaniu będzie musiał szczegółowo opisać, jak przebiegła rozmowa. Czasami Tajemniczy klient wyposażony jest w dyktafon. Trzeba go używać bardzo dyskretnie.
Secret Client to sposób na osiągnięcie dodatkowego dochodu. Nie ma osób, które utrzymują się z tego rodzaju działalności.

Tajemniczy Klienci zwykle są zatrudniani na umowę o dzieło bądź umowę zlecenie. Najchętniej angażowane do współpracy są osoby, posiadające zatrudnienie lub prowadzące działalność gospodarczą. Osoby bezrobotne mają mniejsze szanse na znalezienie zatrudnienia w tym fachu. Wiąże się to z tym, iż z chwilą podpisania umowy tracą one status bezrobotnego i przysługujące im świadczenia.

Jeśli jesteś osobą rzetelną, godną zaufania, uczciwą, masz zdolności obiektywnej oceny sytuacji i umiejętność formułowania myśli i opisywania własnych wrażeń, ta praca jest dla Ciebie. Jeśli dodatkowo umiesz zachowywać się jak prawdziwy Klient, będziesz godnym kandydatem na Tajemniczego Klienta.

marketing, reklama, promocja, pr, public relations


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3