Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Okiem reportera

promocja

reklama

targi

marketing

Marketing na targach

Wyprowadzka czy zmiana mieszkania wiąże się zazwyczaj z ogromnymi kosztami. Niezależnie od tego, czy zamienia się mieszkanie z większego na mniejsze, odwrotnie czy też się wprowadza do całkiem nowego, bardzo ważne jest, by wybrać odpowiednie miejsce, gdzie będzie można odszukać wszystko, czego się potrzebuje. Przedsiębiorcy rozprowadzający wyposażenie do domu postarali się o stworzenie takiego miejsca, jak targi z wyposażeniem do domu.

Na targach takich można odnaleźć miejsca takie, jak ekspozytory, czyli miejsca w których można znaleźć poszukiwane produkty czy też katalogi. Pojawiają się także często specjalne stojaki na ulotki. Są one umieszczane najczęściej przy poszczególnych produktach i udzielają o nich więcej informacji. Niektóre przedsiębiorstwa umieszczają przy produktach ulotki, które mają stanowić kupony zniżkowe. Upoważniają one do zgłaszania się do sprzedawców i ubiegania się o zniżki nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu procent.

Koszt takich produktów jest o wiele niższy, dlatego udając się na targi najlepiej byłoby decydować się na znacznie większe zakupy. Stojaki na plakaty także należą do elementów każdych targów. Dzięki plakatom, klienci mogą zorientować się, w jakich godzinach i gdzie będą odbywały się targi, ale przede wszystki w jakich miejscach będą przedstawiać swoje produkty przedsiębiorstwa, jakich produktami są zainteresowani.

Stojaki reklamowe mają więc za zadanie nie tylko zachęcać, ale przede wszystkim informować. Dzięki temu, że klient będzie poinformowany będzie wiedział, w jakim miejscu może szukać produktów tańszych o wyższej jakości, a w jakich miejscach będą one kosztowały więcej. Systemy wystawiennicze mogą zatem ułatwić życie zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom. Wiążą się jednak z pewnym zagrożeniem, jakim jest bałagan czy chaos.

Jeśli klient będzie obsypany ulotkami nie będzie dokładnie wiedział, po co może sięgnąć – o wiele łatwiej byłoby mu się odnaleźć, gdyby były one grupowane w pewnym porządku, jak nazwy przedsiębiorstw czy rodzaj produktów.

promocja, reklama, targi, marketing


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3