Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Warto zobaczyć:


 

Kontakt z nami

Aby wysłać wiadomość prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza


W sali konferencyjnej naszej Uczelni trwają Targi Książki Edukacyjnej, na których można nabyć tanio rzadkie tytuły książek i periodyków. Z okazji odbywających się targów na ekspozytorach reklamowych i stojakach na ulotki prezentowane są fotografie wszystkich dotychczasowych organizatorów naszej cyklicznej imprezy. Można stamtąd pobrać również materiały reklamowe i katalogi dostępnych w sprzedaży książek.

Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów nawiązała współpracę z Biurem Tłumaczeń Transcool na świadczenie usług tłumaczeniowych w ramach języka angielskiego i niemieckiego. Współpraca obejmuje tłumaczenia pisemne, ustne a także symultaniczne.

Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3