Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Okiem reportera

marketing

promocja

public relations

Idealna kontrola

Coraz częściej we wszystkich niemalże firmach i zakładach produkcyjnych na rynku stosuje się identyfikatory. Nie ma w tym nic dziwnego, albowiem znacznie ułatwiają właścicielowi firmy kontrolę nad pracownikami i czasem pracy. Warto wiec powiedzieć, ze identyfikatory to karty plastikowe, które to zawierają dane osobowe pracowników. Co więcej identyfikatory ułatwiają nam bardzo szybka a także bezproblemowa identyfikacje, pracownika, jaki to wykonuje swoje obowiązki na terenie danego zakładu.

Nowoczesne identyfikatory
Obecnie każdy właściciel firmy może zaopatrzyć się w różnorodne identyfikatory, jednakże najpopularniejsze są identyfikatory z zapięciem magnetycznym. Są one wybierane bardzo często, albowiem cechują się wielka ilością zalet i walorów. Należy wiec wspomnieć, jaka role mogą pełnić identyfikatory w środowisku pracowniczym oraz firmowym. Przede wszystkim ten rodzaj identyfikatorów pozwala na szybka i bardzo łatwa identyfikacje pracownika, a także cechuje się pełna współpraca z systemami rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu. Naturalnie z ich pomocą mamy także możliwość pełnej personalizacji identyfikatorów. Warto mieć także na uwadze, ze owe urządzenia są wysokiej jakości, co powoduje, ze mogą nam służyć przez bardzo długi czas. Z cała pewnością warto wiec zastosować je w swoim zakładzie czy tez firmie, albowiem ułatwiają nam codzienna prace oraz pełnienie kontroli nad jej jakością.

marketing, promocja, public relations


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3