Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

firmy oferujące video marketing

Oświetleniowe produkty w topowej jakości

filmy korporacyjne, firmy oferujące video marketing, produkcja filmowa w Warszawie

(...) produkujących produkty oświetleniowe. Firmy oferujące video marketing często pobierają dość spore ceny za realizację przedsięwzięć z cyklu kręcenia i montowania materiału video, który ma na celu przedstawić charakterystykę naszej firmy i ma zachęcić przyszłych aplikantów do składania swoich CV do naszej firmy. Dowiedz się więcej na stronie http://clipshop.pl Ponadto jego głównym założeniem było przedstawienie naszym potencjalnym klientom tego, co oferujemy oraz jak bardzo się przeobraziliśmy na przestrzeni minionych dwóch lat w branży (...)

Oświetleniowe produkty w topowej jakości

Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3