Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

event marketingowy

Profesjonalny merchandising

akcje promocyjne, badania marketingowe, btl, event marketingowy, merchandising, zarządzanie kategorią

(...) zaproponujemy fachowe rozwiązania w twojej firmie.- akcje promocyjne takie jak: degustacje, sampling, animacje.- hostessy na promocje - nasza agencja promocyjna dysponuje ogromną bazą danych z najbardziej uroczymi i najpiękniejszymi modelkami, jakie mogą mogą zostać wykorzystane na promocje hostessy.- aranżacja, ekspozycja a także doradztwo sklepów. Usługi doradcze wykonywane są przez przedsiębiorstwo RTD w oparciu o audyty sieci sprzedaży i dodatkowe badania (...)