Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

Okiem reportera

marketing

pr

public relations

leady b2b

generowanie leadów

content marketing

Co zrobić aby zaistnieć w sieci?

XXI wiek to bardzo ciężkie czasy dla marketingu. Sprzedaż produktów lub usług w internecie jest naprawdę bardzo trudnym zadaniem, który wymaga wprowadzenia odpowiednich działań. Nowoczesne formy reklamy skupiają w sobie najlepsze metody pozyskiwania klientów oraz długotrwałej budowy więzi. Która więc gałąź marketingu internetowego jest najskuteczniejsza?

Najlepszą formą marketingu internetowego jest przygotowanie odpowiedniej oferty handlowej. Wspaniale opisany produkt może sprawić, że osiągnięcie sukcesu będzie znacznie łatwiejsze. Jeśli oferta jest profesjonalnie przygotowana oraz "ubrana w słowa", musimy wybrać odpowiednie kanały promowania. Reklama może odbywać się na różne sposoby poprzez zamieszczanie strony w katalogach, dodawanie artykułów tematycznych, zapleczowych, preclowych na wartościowe serwisy. Wszystkie te działania określane są często jako content marketing.

Wszystkie działania mające na celu zwiększenie popularności zaliczają się własnie do wcześniej wspomnianego terminu: content marketing. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są: webinary, formy graficzne, e-maile reklamowe, evideo, podcasty oraz artykuły.
Pamiętajmy aby jakość artykułów była na najwyższym poziomie. Zlecenie napisania unikalnych treści sprawdzonemu copywriterowi sprawi, że będziesz miał gwarancję unikalności a to jest naprawdę ważne. Dodatkowo musisz zastanowić się nad dystrybucją treści. Dystrybucja treści jest potrzebna na każdym kroku chcąc wyróżnić się wśród konkurencji. Istnieją różne platformy do content marketingu. Wszystko w jedym, przejrzystym panelu w zasięgu ledwie kilku kliknięć.

Konkurencja w internecie z każdym dniem rośnie i rosnąć będzie. Dlatego też działania mające na celu zwiększenie naszej popularności w internecie są nie do uniknięcia. Róbmy wszystko aby pozycję utrzymać a przede wszystkim stosujmy content marketing na każdym kroku.

marketing, pr, public relations, leady b2b, generowanie leadów, content marketing


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3