Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

grudzień 2017

Oświetleniowe produkty w topowej jakości

filmy korporacyjne, produkcja filmowa w Warszawie, firmy oferujące video marketing

Nasze przedsiębiorstwo w Warszawie, zajmujące się tworzeniem elementów oświetleniowych do mieszkań i domów, w ostatnim czasie przeszło prawdziwy renesans. Po zmodernizowaniu maszyn produkcyjnych oraz zatrudnieniu nowej, wykwalifikowanej załogi do obsługi maszyn produkcyjnych, wypłynęliśmy na zdecydowanie nowe obszary pod względem prestiżowym oraz udało nam się zwiększyć naszą ofertę dla naszego klienta. Specjalne filmy korporacyjne, w które firma zainwestowała olbrzymie sumy pieniędzy perfekcyjnie podkreśliły nasze nowe znaczenie na mapie firm produkujących produkty...

Oświetleniowe produkty w topowej jakości

Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3