Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego MNiSW-DNS-WUN-6014-16835-2/KŁ/11 z dnia 2011-09-09 Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów z siedzibą w Warszawie otwiera nowy kierunek pod nazwą Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Studia są przeznaczone dla osób zajmujących się wystąpieniami publicznymi, którzy planują karierę zawodową w kontekście kształtowania osobowości.
Kontakt z nami

Napisz

W 2005 roku w Brwinowie pod Warszawą powstała Wyższa Szkoła Liderów Społecznych i Mediów. Pierwszym kierunkiem, który uczelnia zaproponowała swoim przyszłym studentom była politologia. Wprowadziliśmy nowatorski system kształcenia na odległość, który oszczędzał pieniądze studenta, Jego czas, dawał możliwość zdobycia wyższego wykształcenia bez konieczności dezorganizacji pracy zawodowej i życia rodzinnego.

Sposób kształcenia oferowany przez WSLSiM to oszczędność czasu, pieniędzy, brak dezorganizacji pracy i życia rodzinnego! Uczelnia umożliwia uzyskanie dyplomu w nowoczesnym i bardzo wygodnym systemie, pozwala na naukę we własnym tempie i eliminuje niedogodności i koszty klasycznego szkolenia w auli wykładowej.

listopad 2013

Profesjonalny merchandising

merchandising, akcje promocyjne, badania marketingowe, btl, event marketingowy, zarządzanie kategorią

Żadne agencje BTL czy też agencje promocyjne operujące w Poznaniu a także na terenie województwa wielkopolskiego nie mogą równać się z doświadczeniem oraz profesjonalizmem agencji RTD. Agencja promocyjna RTD Marketing to jedna z najstarszych i najbardziej znanych agencji merchandisingowych w Polsce. Obszar działania przedsiębiorstwa RTD to obecnie terytorium całego kraju w placówkach należących do sieci: Billa, Auchan, Selgros, Tesco, Praktiker, Kaufland, Carrefour, Castorama, Obi, Real, Makro Cash and Carry, Leroy Merlin, E’Leclerc. Działalność przedsiębiorstwa RTD...

Profesjonalny merchandising

Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Agencja reklamowa Akcje promocyjne
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3